KurumsalKupon Örme Hakkımızda

2012 yılında tekstil sektöründe faaliyete başlamış olan Kupon Örme üretimini halen İstanbul Beylikdüzünde gerçekleştirmektedir.

Ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Kupon Örme, örme tüller,   jarse brode altı zeminler gibi çeşitli ürün yelpazesiyle sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Sektördeki yenilikleri, sektörel fuarları takip ederek, teknolojik altyapısını geliştirerek ürün yelpazesini genişleten Kupon Örme, yurt içi ve yurt dışı pazarında yerini koruyarak, kalıcı bir marka değeri oluşturmayı başarmıştır.

Hizmet kalitesi ile her zaman ürünlerinin arkasında olduğunu ispat etmiş, güvenilen bir marka olmayı başarmış, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş, iş güvenliğini ve çevresel değerleri koruyan bir misyon yüklenmiştir.

2014 yılında yeni bir atılımla ayakkabı sektöründe kullanılan SPACER kumaşların üretimine başlanmıştır.Bundan böyle tüm spor ayakkabıların dışında kullanılan SPACER kumaşları ve iç kısımlarda astar olarak kullanılan  LACOSTE , ZİKZAK , MİLPED ,ALKANTARA  gibi kumaşların üretimi de Kupon Örme bünyesinde üretilmektedir..

Spacer makinalarımızd, tüm marketlerde satılan temizlik süngerlerinin  kumaşını da yüksek miktarlarda üretmekteyiz.

.