Katılacağımız FuarlarKupon Örme Fuar Takvimi
  • TARİH:28 - 31 Ekim 2015Fuar Adı:Hometex Ev Tekstili DekorasyonORGANİZASYON:CNR Expo    

Ev tekstili ve dekorasyon dünyasının ulusal ve uluslararası pazar gereksinimlerine yanıt vermek amacıyla yola çıkılan Home&Tex Fuarı, 28 - 31 Ekim 2015 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul-Yeşilköy'de gerçekleşecek.
 
Büyük organizasyon CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, TETSİAD – Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliği ile organize ediliyor.
 
Dünyada trendi yükselen özel tasarım tek tip stant uygulaması, ev tekstili ve dekorasyon sektöründe Home&Tex Fuarı'nda sizlerin hizmetine sunuluyor.
 
Evteks, Boat Show, İSMOB gibi her yıl 50'nin üzerinde uluslararası nitelikte fuar organizasyonu düzenleyen güçlü deneyim ve network'e sahip CNR Holding ekibi, Home&Tex Fuarı için de hedef kitleye yönelik aynı tanıtım ve aynı pazarlama stratejileri ile fuara maksimum düzeyde katılım sağlayacak.
 
Fuarın ziyaretçi geliştirme faaliyetleri kapsamında Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Orta Doğu ve Avrupa başta olmak üzere Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika bölgelerinden de toptancılar, perakende noktaları ve dekoratörler olacak.
 
Katılımcı firmaların sektörel gelişmeleri ve tüm yenilikleri sergileyeceği organizasyon, rakipleri doğrudan tanımak ve rekabet avantajlarını yakından görmek için büyük avantajlar sunuyor.
 
Organizasyonun ürün yelpazesini tül-perde, brode ve aksesuarları; döşemelik kumaş, mutfak ve yemek odası tekstili, uyku ve yatak odası ürünleri, havlu ve banyo ürünleri, yer ve duvar kaplamaları oluşturuyor.